Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

pilka-nozna

siatkowka

biegi

plywanie

inne-turneje

inne-rekreacyjne

Imprezy

WIOSENNE PLĄSY "KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY"

5 kwietnia 2019r. w Pływalni NAWA odbyła się kolejna wodna  sportowo-rekreacyjna impreza z cyklu WIOSENNE PLĄSY , tym razem: "Kolorowy Zawrót Głowy".  Pływalnia zamieniła się tego wieczoru w niezwykle barwne i kolorowe miejsce.

Na uczestników zabawy czekało mnóstwo atrakcji. Popisowym punktem programu był niezwykły, artystyczny pokaz baniek mydlanych BUBBLE SHOW. Po nim można było wziąć udział w warsztatach bańkowych i samemu spróbować sztuczek z bańkami mydlanymi. Oprócz tego na gości imprezy czekała m.in. muzyczna zabawa w małym basenie wśród tysiąca kolorowych piłeczek, strefa Lego, dmuchany Wodny Tor Przeszkód, konkursy z nagrodami. Każdy z uczestników do domu udał się z upominkiem ufundowanym przez Pływalnię.

Dziękujemy za wspólną zabawę i do zobaczenia na kolejnej wodnej imprezie!

FINAŁ SSLP 04.04.2019 - WYNIKI

4 kwietnia 2019 roku na Pływalni Miejskiej NAWA odbył się Finał Skierniewickiej Szkolnej Ligi Pływackiej o Puchar Prezesa Pływalni Miejskiej NAWA. W wydarzeniu uczestniczyło prawie pół tysiąca zawodników ze skierniewickich szkół urodzonych w latach 2011-2000.

W pierwszym bloku wystartowali uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej, którzy spróbowali swoich sił na dystansie 25 m stylem dowolnym i grzbietowym oraz w biegu sztafetowym. Podobnie jak podczas Edycji Zimowej (29.11.2018 r.) najwięcej punktów zdobył Zespół Szkół Integracyjnych nr 9 im. M. Grzegorzewskiej (ZSI nr 9).
W drugim bloku zawodów rywalizowali ze sobą uczniowie klas IV – VI SP (na dystansach 50 m stylem dowolnym i grzbietowym oraz 25 m stylem klasycznym), a także klas VII – VIII SP, III gimnazjum i I-III Liceum (dystans 50 m stylem dowolnym, grzbietowym, klasycznym oraz motylkowym). Rozegrane zostały również biegi sztafetowe w kategorii dziewcząt i chłopców.

Najwięcej punktów z klas IV-VI SP zdobyli uczniowie ZSI nr 9, zaś z klas VII – VIII i III gimnazjum – uczniowie z Zespołu Szkół im. Ks. S. Konarskiego ( „Klasyk”). 

Podsumowaniu obydwu Edycji SSLP:

I mc-e 1422 pkt - ZSI nr 9

II m-ce 1414 pkt - "Klasyk"

III m-ce 885 pkt. - SP nr 4

 Tuż za podium znalazły się : Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II (572 pkt.), Szkoła Podstawowa nr 2 (360 pkt.) oraz Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Źródła” (91 pkt.).
Jedyną, bezkonkurencyjną i tym samym najlepszą szkołą ponadgimnazjalną zostało Klasyczne Liceum Ogólnokształcące.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom rewelacyjnych wyników, pobitych rekordów życiowych, a także dziękujemy za wspólnie spędzony czas w duchu sportowej rywalizacji!

WYNIKI KLASY I-III

WYNIKI IV-VIII, III GIM. , LO

TABELA I-VIII, III GIM. - KLASYFIKACJA GENERALNA

TABELA WYNIKÓW LICEUM - KLASYFIKACJA GENERALNA

 

FLOAT FITNESS DAY

31 marca 2019r. w Pływalni NAWA ,w ramach FLOAT FITNESS DAY, odbyły się innowacyjne zajęcia na deskach SUP GLADIATOR VOYAGE. Kolejny aktywny dzień na Pływalni został zorganizowany z myślą o dodatkowej aktywności fizycznej dla mieszkańców Skierniewic i okolic.

Treningi na deskach to nowa, niezwykle ciekawa forma zajęć aqua fitness. To trening stabilizujący mięśnie, gdzie podstawą jest utrzymanie równowagi i napięcie mięsniowe. Treningi tego dnia cieszyły się dużą popularnością, a za poprowadzenie ich dziękujemy firmie AQUA ARENA.

WIOSENNE PLĄSY 05.04.2019

5 kwietnia 2019 o godzinie 19:00 zapraszamy na kolejną wodną imprezę "Wiosenne Pląsy". Tym razem impreza pod znakiem wielu barw i kolorów - Kolorowy Zawrót Głowy! Powitamy wiosnę w iście kolorowym i wiosennym stylu.

W programie m.in. niezwykle widowiskowy, artystyczny pokaz baniek mydlanych. Można będzie się przekonać czy bańkę mydlaną można przeciąć na pół lub odbijać jak piłeczkę pingpongową.

Bilety w sprzdaży od poniedziałku 1 kwietnia w kasie PM NAWA w II turach: o godzinie 9:00 i 17:00. Regulamin imprezy dostępny poniżej.

Kolorowo zapraszamy!

REGULAMIN WIOSENNE PLĄSY 05.04.2019

REGULAMIN GRY "TWISTER"

 

FLOAT FITNESS DAY 31.03.2019

31 marca 2019r. zapraszamy na kolejną dawkę wodnych treningów! Tym razem można wziąć udział w innowacyjnych treningach na deskach SUP GLADIATOR VOYAGE. To trening, podczas którego wykonywane są ćwiczenia wzmacniające ciało oraz relaksacyjne. Cały sens tkwi w tym, aby utrzymać się stabilnie na desce.

Trening nie ma dużych ograniczeń wiekowych, może wziąć w nim udział nawet 7 letnie dziecko. Warunkiem jest jednak brak strachu przed wodą! Podczas treningu można mieć na sobie pas wypornościowy (dostępny w Pływalni).

Zapraszamy do zapisów już od PONIEDZIAŁKU 25 marca 2019 w kasie PM NAWA.

REGULAMIN FLOAT FITNESS DAY

ZIMOWY TURNIEJ PŁYWACKI

22 lutego 2019 roku, w piątek,  odbył się Zimowy Turniej Pływacki dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym podsumowujący Ferie Zimowe 2019. W zawodach udział wzięło 47 osób. Najmłodszy uczestnik miał 5 lat.

Rozegrane zostały trzy konkurencje . Uczestnicy Turnieju mogli spróbować swoich sił na dużym basenie na dystansie 25 m sposobem dowolnych oraz pokonując wodny tor przeszkód. Na małym basenie została rozegrana konkurencja, która cieszyła się największą popularnością – najszybszy zimowy zjazd. Wszyscy zgłoszeni zawodnicy z powodzeniem ukończyli tę konkurencję.

Każdy z uczestników Zimowego Turnieju otrzymał pamiątkowy medal oraz słodki upominek, aby zregenerować siły po sportowych zmaganiach.

Podczas zawodów zostały rozdane również dyplomy dla dzieci, które brały udział w Feryjnej Nauce Pływania organizowanej przez Pływalnię. Dziękujemy za miłe chwile, aktywnie spędzone razem, za trud i odwagę włożone w wykonywanie zadań oraz za pokonywanie własnych barier.
Do zobaczenia na basenie !

 

MECZ HOKEJOWY 15.02.2019

15 lutego 2019r. podczas Otwartych Zawodów Hokejowych dla dzieci i młodzieży, odbył się mecz hokejowy. Udział w nim wzięły 3 drużyny hokejowe: Raki Skierniewice, Diabły Grabce oraz Orły Grodzisk Mazowiecki. Rywalizacja była zacięta, a w ostateczności na I miejscu uplasowała się druzyna: Diabły Grabce.

Mecz był niezwykle widowiskowy. Serdecznie dziękujemy drużynom za przybycie oraz za pomoc podczas Otwartych Zawodów Hokejowych.

OTWARTE ZAWODY HOKEJOWE 15.02.2019

W piątek 15 lutego 2019r. na Lodowisku Biały Orlik odbyły się feryjne Otwarte Zawody Hokejowe dla dzieci i młodzieży do 15 lat. Uczestnicy wzięli udział w 3 konkurencajch: slalom, tor przeszkód z podniesieniem krążka oraz rzut na bramkę. Zawodnicy wykazali się niezwykłą sprawnością oraz zaangażowaniem. Podczas całych Zawodów towarzyszyła im grupa hokejowa ze Skierniewic - Raki Skierniewice.

Najlepsi uczestnicy otrzymali w nagrodę medale. Serdecznie gratulujemy!

8.02.2019

FERIE ZIMOWE 2019

Pływalnia Miejska NAWA przygotowała bardzo bogaty program na Ferie Zimowe 2019, które rozpoczynają się 11 lutego i potrwają do 24 lutego. Plan feryjnych atrakcji obejmuje każdą grupę wiekową, nie tylko dzieci, dlatego każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Serdecznie zapraszamy! 

SSLP 22.02.2019

22 stycznia 2019 na Pływalni Miejskiej „NAWA” odbyła się Zimowa Edycja Skierniewickiej Szkolnej Ligi Pływackiej o Puchar Prezesa Pływalni Miejskiej „NAWA” dla uczniów urodzonych w latach 2000 – 2005 (VII i VIII klasa Szkoły Podstawowej, III klasa Gimnazjum, I, II i III klasa Liceum) .

Celem zawodów oprócz współzawodnictwa sportowego, w tym wyłonienia najlepszych zawodników i szkół było propagowanie pływania jako formy aktywnego spędzania czasu oraz promowanie nauki i doskonalenia pływania.

Zawody rozpoczęły się od sztafety kobiet i mężczyzn 6x50m stylem dowolnym. Uczniowie mieli okazję spróbować swoich sił również na dystansie 50m w stylu dowolnym, grzbietowym, klasycznym, a także motylkowym. W zawodach udział wzięło łącznie około 85 zawodników.

W klasyfikacji generalnej wśród szkół podstawowych / gimnazjalnych pierwsze miejsce zajął Zespół Szkół im. Ks. Stanisława Konarskiego (333 pkt.), drugie miejsce przypadło Zespołowi Szkół Integracyjnych im. Marii Grzegorzewskiej (273 pkt.), zaś na trzeciej pozycji uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej – Curie (168 pkt.). Bezkonkurencyjne wśród szkół średnich okazało się być Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego (300 pkt), którego uczniowie jako jedyni wystartowali w tej kategorii wiekowej.

Serdecznie gratulujemy wyników!

 


 

BAL NOWOROCZNY 2019 - SPRZEDAŻ ZAPROSZEŃ

Szanowni Państwo, zaproszenia na Bal Noworoczny dostępne w sprzedaży od 19.12.2018r. od godziny 8:00 w Pływalni Miejskiej Nawa, ul. B. Prusa 6A, Skierniewice. Cena 500,00 zł od pary. 

Kontakt: Gabriela Małyszko 46 833 89 69 lub 512 178 899.

Zapraszamy!

REGULAMIN BALU NOWOROCZNEGO 2019

CHRISTMAS POOL PARTY 14.12.2018

14 grudnia 2018r. Pływalnia zamieniła się w świąteczną krainę! Podczas świątecznej wodnej imprezy na Uczestników czekało mnóstwo atrakcji. Odwiedził Nas Św. Mikołaj, który rozdawał wszystkim upominki, Skrzat i Śnieżynka wesoło i głośno zabawiali tańcem , muzyką i wspólnym śpiewaniem. Dzieci brały również udział w warsztatach zdobienia świątecznych pierników oraz przygotowywały ozdowby choinkowe na choinkę "Nawy". Podczas Imprezy roztrzygnięty został również Konkurs na Bożonarodzeniową Kartkę Świąteczną, gdzie Zwycięzcy odebrali nagrody ufundowane przez Pływalnię Nawa.

Dziękujemy za wspaniałą, wspólną zabawę!

PODSUMOWANIE I ETAPU ZAJĘĆ SZKÓŁKI PM NAWA - 13.12.2018

13 grudnia 2018 w Pływalni Miejskiej NAWA w Skierniewicach odbyły się Zawody podsumowujące I etap doskonalenia pływania w Szkółce PM NAWA na dużym basenie dla dzieci w wieku szkolny.

Zajęcia odbywały się dwa razy w tygodniu. Zawody podsumowały pierwszy etap doskonalenia w Szkółce. Dzieci  doskonale zaprezentowały się przed rodzicami umiejętnościami, które uzyskały na zajęciach u Pani Ani i Pana Konrada. Frekwencja dopisała, każdy z uczestników wziął udział w 2 konkurencjach indywidualnych dostosowanych do umiejętności grupy. W zawodach wzięło ponad 100 osób z 10 grup pływackich.

Dla każdego uczestnika przewidziany był medal za sumienną naukę i kalendarz ufundowany przez Organizatora. Wszystkim Zawodnikom serdecznie gratulujemy!

WYNIKI P. Konrad - 1 konkurencja

WYNIKI P. Ania - 1 konkurencja

WYNIKI P. Konrad - 2 konkurencja

WYNIKI P. Ania - 2 konkurencja

OTWARCIE LODOWISKA NA SEZON 2018/2019

12 grudnia 2018r. skierniewice Lodowisko "Biały Orlik" (ul. Szarych Szeregów 6) zostało ponownie otwarte na sezon zimowy 2018/2019!

Otwarcie zainaugurował Prezes Pływalni NAWA Pan Tomasz Przybysz, a uświetnił je pokaz sztucznych ogni. Frekwencja dopisała. Serdecznie zapraszamy do zimowych szaleństw na łyżwach! Lodowisko czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 21:45 oraz w soboty i niedziele w godzinach 9:00 -21:45. Wstęp jest bezpłatny. Zapraszamy!

PODSUMOWANIE I ETAPU ZAJĘĆ SZKÓŁKI PM NAWA - 12.12.2018

W dniu 12 grudnia 2018 w Pływalni Miejskiej NAWA w Skierniewicach odbyły się Zawody Podsumowujące I etap Nauki Pływania Szkółki PM NAWA na małym basenie.

Dzieci w wieku przedszkolnym mające w pierwszym semestrze zajęcia dwa razy w tygodniu podsumowały pierwszy semestr nauki w Szkółce reprezentując doskonale przed rodzicami umiejętności, które uzyskały na zajęciach u Pani Eli Zbudniewek. Frekwencja dopisała, każdy z uczestników wziął udział w 5 konkurencjach indywidualnych o różnym stopniu trudności. Przed zawodami odbyła się energiczna rozgrzewka, która doskonale przygotowała zawodników do szybkiego pływania. W zawodach wzięło ponad 32 uczestników z 3 grup pływackich. Dla każdego uczestnika przewidziany był medal za sumienną naukę po emocjonujących zawodach.

Wydarzenie miało na celu propagowanie pływania jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu. Gratulacje dla wszystkich Zawodników! 

 

BAL NOWOROCZNY 2019

W imieniu Prezydenta Skierniewic Pana Krzysztofa Jażdżyka oraz Rady Miasta Skierniewice mamy zaszczyt zaprosić Państwa na BAL NOWOROCZNY, który odbędzie się 26 stycznia 2019 r. w Hali Sportowej nr 2 (OSiR Skierniewice) przy ul. Pomologicznej 8. Uroczyste powitanie gości nastąpi o godzinie 20:00.

Szampańską zabawę do białego rana zapewni zespoł DRUGI TYDZIEŃ, a Gwiazdą Wieczoru będzie LUIGI PAGANO!

Zaproszenia będzie można nabyć w Pływalni Miejskiej NAWA przy ul. B.Prusa 6A. O dacie rozpoczęcia sprzedaży poinformujemy niebawem. Kontakt: Gabriela Małyszko - 46 833 89 69 lub 512 178 899. E-mail: g.malyszko@pm.nawa-skierniewice.pl

Część wpływów z tytułu sprzedanych zaproszeń zostanie przeznaczona na cele charytatywne.

Serdecznie zapraszamy! ! !

REGULAMIN BALU NOWOROCZNEGO 2019

CHRISTMAS POOL PARTY

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Ale zanim świąteczna gorączka udzieli się na dobre zapraszamy na Pływalnie na świąteczną wodną imprezę CHRISTMAS POOL PARTY!

14 grudnia w godzinach 19:00 -21:30 zabierzemy uczestników Imprezy w świąteczny świat Św. Mikołaja. Sam bowiem zaszczyci Nas tego dnia swoją wizytą! Poza tym: świąteczna opowieść: Gdzie się podział Św. Mikołaj? , wodny tor przeszkód, warsztaty świąteczne, balonowe cuda, gry i zabawy w wodzie i wiele innych atrakcji! I jak na Święta przystało prezenty dla Wszystkich Uczestników! Bilety do nabycia od 10 grudnia 2018 w kasie PM Nawa w II turach: o godzinie 9:00 i godzinie 17:00. Liczba miejsc ograniczona! Serdecznie zapraszamy!

REGULAMIN CHRISTMAS POOL PARTY 2018

 

SSLP EDYCJA ZIMOWA SP - 29.11.2018

29 listopada 2018 w Pływalni Miejskiej NAWA odbyła się Edycja Zimowa Skierniewickiej Szkolnej Ligi Pływackiej o Puchar Prezesa Pływalni Miejskiej NAWA w Skierniewicach.

Impreza ta organizowana jest już od 1996 roku czyli 22 lata. Przez te lata zawody w Skierniewicach na Pływalni ewoluowały. Początkowo zawody nosiły nazwę Grand Prix Skierniewic, po czasie nazwa imprezy zmieniła się na Mistrzostwa Skierniewic, a od ponad 4 lat Skierniewicka Szkolna Liga Pływacka jest już tradycją w harmonogramie wydarzeń sportowych.  

W rywalizacji wzięło udział 353 zawodników z 6 zgłoszonych szkół podstawowych ze Skierniewic.  Szkoły wystawiały zawodników klas I-VI w konkurencjach indywidualnych jak i sztafetowych. Dla zawodników z klas I dla których była to pierwsza tego rodzaju impreza Organizatorzy wręczyli dyplomy i słodki upominek. Następnie pierwszaki uroczyście otworzyły wydarzenie biorąc udział w defiladzie szkół, otwierając oficjalnie Szkolną Ligę Pływacką w roku szkolnym 2018/2019. Wszyscy zgłoszeni zawodnicy wystartowali w swoich konkurencjach, większość pływaków poprawiła swoje rekordy życiowe. Organizatorów raduje fakt, że Szkolna Liga cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród rodziców jak i dzieci, ponieważ trybuny były wypełnione po brzegi. Nie zabrakło wsparcia i dopingu dla startujących. Dla najlepszych zawodników w każdej kategorii wiekowej przewidziano pamiątkowe medale. Po zakończeniu rywalizacji II blok zawodów przywitali uczniowie klas IV-VI, u których przewidziane były 3 konkurencje indywidualne. Na zwycięzców czekały medale.

Kolejna tym razem Edycja Letnia Szkolnej Ligi Pływackiej zaplanowana jest na kwiecień. Gratulujemy zawodnikom i do zobaczenia na Edycji Letniej.

WYNIKI PRZEDSTAWIAJĄ SIĘ NASTĘPUJĄCO:

KLASY I-III

KLASY IV - VI

ŁĄCZNA SUMA PUNKTÓW SZKÓŁ

HALLOWEEN POOL PARTY 2018r.

26 października 2018 r. Pływalnia "Nawa" zamieniła się w mroczne miejsce. A to wszystko za sprawą mrocznej wodnej imprezy - HALLOWEEN POOL PARTY!

Hall Pływalni i hala basenowa na jeden wieczór stały się niezwykle mrocznym miejscem, gdzie na wszystkich - małych i dużych - czekało mnóstwo atrakcji. Wszystkich zabawiała Wiedźma Honorata, do tego odbyły się piekielne zawody na wodnym torze przeszkód, można było wziąć udział w tworzeniu mikstury czarnoksiężnika, bulgoczących potworów i łap wiedźmy, zrobić własnego duszka oraz sprawdzić się w różnych zadanich w Konkursie Cukierek albo Psikus. Dopełnieniem wszystkiego był niezwykle mroczny klimat i tematyczna muzyka!

Nikt nie wyszedł tego wieczoru z pustymi rękami! Na wszystkich czekały upominki oraz dynie.

Dziękujemy za tak liczny udział w Imprezie i zapraszamy na kolejne organizowane przez Pływalnię.

 

HALLOWEEN POOL PARTY 2018

Czytaj więcej...

HALLOWEEN POOL PARTY!

Już tradycyjnie z końcem października zapraszamy na halloweenowe szaleństwo wodne! Zapowiada się straaaaasznie fajna wodna impreza! 
W PROGRAMIE M.IN. :
- przygotowanie mikstury czarnoksiężnika

- stworzenie bąbelkowych potworów

rozłożenie na czynniki pierwsze halloweenowej dyni

- przygotowanie...łap czarownicy!
Do tego mnóstwo wiele strasznych i nieziemskich atrakcji, mroczny klimat, muzyka duchów! Zaplanujcie ten wieczór z Nami, zaznaczcie datę w kalendarzu, gdyż ilość biletów jest OGRANICZONA!

BILETY DO NABYCIA od 22.10.2018 W KASIE PM "NAWA" W II TURACH: o godzinie 9:00 i o godzinie 17:00. LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! Regulamin Halloween Pool Party dostępny poniżej.

Zapraszamy!

REGULAMIN HALLOWEEN POOL PARTY

OTWARCIE ZALEWU ZADĘBIE 1.09.2018

1 września 2018r. po kilkumiesięcznej modernizacji Zalew Zadębie w Skierniewicach został ponownie otwary. Z tej okazji odbyła się huczna impreza plenerowa, na której przygotowanych było mnóstwo atrakcji! Gwiazdą wieczoru była belgijska wokalistka - KATE RYAN. Oprócz Niej gościliśmy takich artystów jak Bayer Full oraz Sumptuastic.

Pogoda wyjątkowo dopisała! Dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy do korzystania z nowej infrastruktury Zalewu!

TURNIEJOWE ZMAGANIA WAKACYJNE

Kolejne letnie spotkanie w turnieju o tytuł wakacyjnego Mistrza NAWY za Nami. Coraz więcej dzieci spędza swój wakacyjny wolny czas na Pływalni, co bardzo Nas cieszy!

Kolejne spotkanie już 01.08.2018 o godzinie 12:00, serdecznie zapraszamy, każdy może dołączyć!

PIKNIK MUNDUROWY 22.07.2018

22.07.2018r. (niedziela) serdecznie zapraszamy na Rynek w Skierniewicach na II Piknik Mundurowy! Czeka mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Start godzina 14:00!

 

TURNIEJ WAKACYJNY

11.07.2018 w środę odbyło się pierwsze turniejowe wakacyjne spotkanie z cyklu: "Zostań Mistrzem NAWY i wodnej zabawy!" organizowane przez Pływalnię w ramach letniej aktywności dla dzieci i młodzieży.

Uczestnicy próbowali swoich sił w pływaniu dystansem na 25m, 50m oraz 75m w duzym basenie oraz brali udział w konkursach i zabawach w małym basenie. Każdy wynik zawodników został skrupulatnie zapisany przez sędziów i na koniec najlepsi otrzymali upominki.

Spotkania w ramach turnieju odbywają się w każdą środę o godzinie 12:00, wstęp jest bezpłatny. 29.08.2018 nastąpi zsumowanie wyników i wyłonienie Mistrza NAWY! 

IX Plażowy Piknik Rodzinny ZALEWAYA 2018

W sobotę 23.06.2018 roku na Boisku Szkolnym przy ul. Szarych Szeregów 6 Pływalnia NAWA zorganizowała dziewiąty już Plażowy Piknik Rodzinny czyli ZALEWAYĘ.

Mimo kapryśnej pogody Impreza przyciągnęła wielu odwiedzających, a występujące tego dnia na scenie Gwiazy podniosły skutecznie temperaturę.

Na wszystkich odwiedzających Piknik czekała m.in. bezpłatna gorąca zalewajka, pokaz iluzjonistyczny, Turniej RODEO - na mechanicznym byku, występy artystyczne oraz występy Gwiazd: MARIO BISCHIN, FARBY oraz SMOLASTEGO. Dodatkowo czekało wiele innych atrakcji w strefie Zdrowia i Urody, Strefie Zabaw dla dzieci oraz w strefie gastronomii. Niezmiernie ważne (szczególnie na obecny okres wakacyjny) były warsztaty z pierwszej pomocy przygotowane przez WOPR oddział w Skierniewicach.

Dziękujemy za tak liczne przybycie i za wspaniałą zabawę. Za rok ZALEWAYA tradycyjnie już nad Zalewem "Zadębie" w Skierniewicach!

ZAWODY PODSUMOWUJĄCE NAUKĘ PŁYWANIA SZKÓŁKI PM "NAWA" 20.06.2018

W  środę 20.06.2018r. odbyły się zawody podsumowujące rok (dwa semestry) Nauki Pływania najmłodszych grup (5-8 lat) w Szkółce Pływania, której organizatorem była Pływalnia Miejska NAWA.

W zawodach wzięło udział około 30 zawodników z 4 grup. Dla dzieci zaplanowano 6 konkurencji indywidualnych w formie zabawy jak i wykazania się umiejętnością pływania m.in. zjazd ze zjeżdżalni, wyławianie skarbów, skok do celu jak i pokazanie zdobytych umiejętności na dużym basenie (na głębokiej wodzie).

Po raz kolejny zawodnicy pływający pod okiem naszego instruktora świetnie się spisali podczas zawodów i każdy z pozytywnym skutkiem ukończył powierzone mu zadanie na dystansie w wodzie. Organizatorzy jak i instruktor Pani Ela są dumni z progresu, który zanotowali wszyscy startujący po ostatnich zawodach Mikołajkowych, które odbyły się w grudniu po I semestrze nauki.

Cieszymy się, że taka liczna grupa rodziców i dzieci Nam zaufała i sumiennie brała udział w zajęciach nauki pływalnia. Każdy z zawodników po udanych startach otrzymał pamiątkowy certyfikat i medal. Gratulujemy! 

IX Plażowy Piknik Rodzinny - ZALEWAYA 2018!

Wakacje coraz bliżej, dlatego trzeba przywitać je hucznie i głośno! Więc żeby tradycji stało się zadość w sobotę 23.06.2018 już po raz dziewiąty zapraszamy Was na PLAŻOWY PIKNIK RODZINNY-ZALEWAYA!
Tym razem (ze względu na trwające prace modernizacyjne nad Zalewem "Zadębie" ) zmieniamy lokalizację! Widzimy się na: OSIEDLU WIDOK NA BOISKU SZKOLNYM PRZY UL. SZARYCH SZEREGÓW 6 (teren Lodowiska).

Przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcji sportowo-rekreacyjno-muzycznych! Pomyśleliśmy zarówno o naszych najmłodszych Gościach jak i tych starszych - każdy znajdzie coś dla siebie!
Będzie bardzo muzycznie, sportowo, rekreacyjnie, piknikowo!

Oczywiście dumną Gospodynią Imprezy będzie najsmaczniejsza w Skierniewicach Zalewajka! Darmowa degustacja dla wszystkich!

Serdecznie zapraszamy!

MAGICZNY WIDOKOWY DZIEŃ DZIECKA 02.06.2018

W sobotę 02.06.2018 wspólnie z całymi rodzinami bawiliśmy się na magicznym WIDOKOWYM DNIU DZIECKA, który tradycyjnie już odbył się na Skateparku na Osiedlu Widok!

Piknik był niezwykle udany! Pogoda dopisała, a na odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji:

> Pokaz iluzji w Wykonaniu zawodowego Iluzjonisty

> Zawody wędkarskie dla dzieci

> Występy artystyczne i taneczne

> Strefa Malucha

> Strefa Playmobile

> Koncert Zespołu YANKES

> Dmuchany park rozrywki

> Strefa sportu z konkurencjami sportowymi z nagrodami

> Warsztaty taneczne, plastyczne

> Kiermasze handlowe

> Przejażdzki motocyklowe, konne

> Makijaż dziecięcy

Dziękujemy za wspólną zabawę i za tak liczne przybycie! Do zobaczenia za rok na kolejnym Dniu Dziecka!

WIDOKOWY DZIEŃ DZIECKA 02.06.2018

02.06.2018r. gorąco zapraszamy na Magiczny WIDOKOWY DZIEŃ DZIECKA na Skate Parku w Skierniewicach na Oś. Widok. Czeka mnóstwo atrakcji!

W Programie m.in. :

- Występ Iluzjonisty! - magiczny pokaz z udziałem publiczności - godzina 16:30 (Scena). Magiczne pałeczki, piłeczki za uchem, latający sznurek to tylko część tego, co dzieje się podczas pokazu iluzji dla dzieci! Wesołe show rozbawi do łez, a magiczne sztuki wywołają duże zaskoczenie!

- Występ ZESPOŁU YANKES (Scena)

- Strefa Zabawy Malucha -  specjalnie przygotowana i wydzielona strefa zabawy dla dzieci do 3 lat !

- Konkursy sportowe, zabawy ruchowe, warsztaty taneczne, warsztaty plastyczne

- Zawody Wędkarskie - Staw na Oś. Widok od godziny 15:30

I wiele innych atrakcji! Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH

Jesteśmy zawsze tam, gdzie dzieje się coś ciekawego! W piątek 11.05.2018 wzięliśmy udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich zorganizowanych na Rynku w Skierniewicach.

Pomimo kapryśnej pogody humory Nas nie opuszczały :) Dzieci brały udział w Konkursie Rysunkowym z nagrodami, wyczarowywaliśmy dla Nich także różne balonowe cuda. Dziękujemy za miło spędzamy czas!

FINAŁ SSLP 2017/2018 klasy gimnazj. i ponadgimnazj. 25.04.2018

25 kwietnia 2018r. na Pływalni Miejskiej NAWA odbyła się Edycja Letnia Skierniewickiej Szkolnej Ligi Pływackiej o Puchar Prezesa Pływalni Miejskiej NAWA w Skierniewicach szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych ze Skierniewic.

W rywalizacji wzięło udział 80 zawodników z 7 zgłoszonych szkół. Wystawiły one zawodników klas VII szkoły podstawowej, II i III gimnazjum oraz  I-III liceum w konkurencjach indywidualnych i sztafetowych.

Uczniowie uroczyście otworzyli zawody biorąc udział w defiladzie szkół, otwierając oficjalnie Edycję Letnią Szkolnej Ligii Pływackiej. Dla najlepszych zawodników w każdej kategorii wiekowej przewidziano pamiątkowe medale. Rywalizacja odbyła się w czterech stylach pływackich m.in w stylu dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowych. Po zawodach wręczono  medale dla zwycięzców.

Była to druga i ostania edycja Skierniewickiej Szkolnej Ligi Pływackiej w roku szkolnym 2017/2018. Gratulujemy zawodnikom i do zobaczenia na Edycji Zimowej w nowym roku szkolnym 2018/2019.

WYNIKI INDYWIDUALNE SSLP 2017/2018 - Klasy gimnazj. i ponadgimnazj. 25.04.2018

25.04.2018r. po zakończeniu edycji letniej Skierniewickiej Szkolnej Ligi Pływackiej o Puchar Prezesa Pływalni Miejskiej "Nawa" (edycja zimowa 2017 i edycja letnia 2018) klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych wyniki indywidualne przedstawiają się jak w poniższym załączeniu:

Wyniki Indywidualne

 

Klasyfikacja Generalna SSLP klasy Gimnazjalne, Szkoły Ponadgimn. 2017/2018

25.04.2018r. po zakończeniu edycji letniej Skierniewickiej Szkolnej Ligi Pływackiej o Puchar Prezesa Pływalni Miejskiej Nawa klas gimnazjalnych (VII, II, III) oraz szkół ponadgimnazjalnych (I - III) (edycja zimowa 2017 i edycja letnia 2018) klasyfikacja generalna przedstawia się jak w załączeniu:

Klasyfikacja Generalna

FINAŁ SSLP 2017/2018 Szkoły Podstawowe - 20.04.2018

20 kwietnia 2018r. na Pływalni Miejskiej NAWA odbyła się Edycja Letnia Skierniewickiej Szkolnej Ligi Pływackiej o puchar Prezesa Pływalni Miejskiej NAWA w Skierniewicach.

W rywalizacji wzięło udział 288 zawodników z 8 zgłoszonych szkół podstawowych ze Skierniewic. Szkoły wystawiały zawodników klas I-VI w konkurencjach indywidualnych jak i sztafetowych. Największą frekwencją wykazały się klasy I.

Całe wydarzenie oficjalnie otworzyła defilada szkół.

Rywalizacja była bardzo zacięta. Zawodnicy w sportowym duchu walczyli o miejsce na podium. Dla najlepszych zawodników w każdej kategorii wiekowej przewidziano pamiątkowe medale. Po zakończeniu rywalizacji klas najmłodszych II blok zawodów przywitali uczniowie klas IV-VI, u których przewidziane były 3 konkurencje indywidualne.

Była to druga i ostania edycja Skierniewickiej Szkolnej Ligi Pływackiej w roku szkolnym 2017/2018.
Gratulujemy zawodnikom i do zobaczenia na Edycji Zimowej w nowym roku szkolnym! 

SZKOLNA LIGA PŁYWACKA 2018 - Edycja letnia

Zapraszamy na Skierniewicką Szkolną Ligę Pływacką edycję letnią, o Puchar Prezesa Pływalni Miejskiej Nawa.

20 kwietnia wystartują Szkoły Podstawowe - klasy I - VI, 25 kwietnia - Szkoły Gimnazjalne i Ponadgimnazjalne (klasy VII SP, gimnazjum II/III, ponagimn. ).  Start godzina 8:15.

Komunikat organizacyjny klasy I-VI

Komunikat organizacyjny gimnazja i ponadgimnazj.

 

WIOSENNE PLĄSY -HAWAJSKA WIOSNA Relacja

06.04.2018 Pływalnia zamieniła się w wyspy hawajskie! Palmy, strefy relaksu pod palmami na leżakach, hawajskie tańce, hawajskie zabawy, konkursy, szaleństwa na torze wodnym - to wszystko i wiele innych atrakcji czekało na uczestników imprezy WIOSENNE PLĄSY - HAWAJSKA WIOSNA!

Główną atrakcją wydarzenia był POKAZ PŁYWANIA SYNCHRONICZNEGO w wykonaniu UKS Mazowia Synchro. Zawodniczki zaprezentowały się w duecie, solo oraz w kombinacji grupowej. Pokaz był niezwykle widowiskowy za co serdecznie dziękujemy.

Nikt nie opuścił Pływalni z pustymi rękami. Każdy z uczestników dostał iście hawajski naszyjnik z kwiatów, a w konkursach można było zdobyć hawajskie nagrody oraz dyplomy.

Dziękujemy za tak liczny udział i zapraszamy na kolejne imprezy organizowane przez Pływalnię!

POKAZ PŁYWANIA SYNCHRONICZNEGO W NAWIE!

W ramach Imprezy WIOSENNE PLĄSY - HAWAJSKA WIOSNA 06.04.2018 (Piątek) zapraszamy o godzinie 19:15 na niezwykle widowiskowy POKAZ PŁYWANIA SYNCHRONICZNEGO! W programie pokaz solo, w duecie oraz pokaz grupowy.

Serdecznie zapraszamy!

WIOSENNE PLĄSY - HAWAJSKA WIOSNA!

Przywitajcie z Nami Wiosnę! I to jaką! - HAWAJSKĄ!

06.04.2018 (Piątek) zapraszamy na WIOSENNE PLĄSY - HAWAJSKA WIOSNA! Godzina 19.00!
 
W PROGRAMIE:
- Niezwykle widowiskowy POKAZ PŁYWANIA SYNCHRONICZNEGO!
- Wodny Tor Przeszkód (z nowymi elementami!)
- Hawajska Strefa Relaksu pod palmami
- Hawajskie pląsy i swawole w wodzie
- Konkursy i zabawy w hawajskim klimacie
- Upominki dla każdego!

Bilety, w cenie 15 zł w sprzedaży 4.04.2018r. I tura od godziny 9:00, II tura od godziny 18:00 w Kasie Pływalni - NIE REZERWUJEMY TELEFONICZNIE, LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. Jedna Osoba ma prawo do zakupu jednorazowo 3 biletów. Dzieci do lat 6 mogą brać udział w Wydarzeniu tylko z Opiekunem.

Serdecznie zapraszamy na niezwykle kolorową, słoneczną, wiosenną hawajską imprezę!
 

JARMARK WIELKANOCNY 2018

25.03.2018r. uczestniczyliśmy w Jarmarku Wielkanocnym na Rynku w Skierniewicach.
Pogoda dopisała, a dla małych i dużych przygotowanych było mnóstwo atrakcji!

W Namiocie Pływalni można było nauczyć się pierwszej pomocy przedmedycznej razem z WOPR odział w Skierniewicach, spróbować w niej swoich sił, a na scenie wziąć udział dzięki Nam w niezwykle wesołym, wiosennym i kolorowym interaktywnym programie rodzinnym "Pisanki z niespodzianką, w którym nagrody dla uczestników ufundowała Pływalnia. 

Dziękujemy za świetną zabawę i uśmiechy od ucha do ucha!

I NIEPODLEGŁOŚCIOWY BIEG PŁYWACKI - Relacja

23.03.2018r. w Pływalni Miejskiej Nawa odbył się I Niepodległościowy Bieg Pływacki zorganizowany z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę.

100 Pływaków przepłynęło dystans po 100m, aby uczcić tę rocznicę.

Czytaj więcej...

UCZCILIŚMY 100-LECIE NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI

W Piątek 23.03.2018r. I Niepodległościowym Biegiem Pływackim uczciliśmy w Pływalni Nawa 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.

100 Pływaków przepłynęło (każdy z Nich) dystans 100 metrów,a wspaniała Inscenizacja Patriotyczna pt. "Teraz będzie Polska" przeniosła Uczestników i Gości Wydarzenia w lata 1914-1918.

Czytaj więcej...

I NIEPODLEGŁOŚCIOWY BIEG PŁYWACKI

W piątek, 23.03.2018r. o godzinie 10:00 w Pływalni odbędzię się I NIEPODLEGŁOŚCIOWY BIEG PŁYWACKI z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Każdy ze 100 Pływaków pokona dystans 100 metrów. Podczas Wydarzenia nastąpi uroczyste podniesienie Flagi Państwowej oraz odśpiewanie Hymnu Narodowego.

W Wydarzeniu uczestniczyć będzie wielu znamienitych Gości m.in. Władze Miasta, Radni Miasta Skierniewice. Podczas Imprezy będzie mozna obejrzeć Inscenizację patriotyczną pt. "Teraz będzie Polska " w wykonaniu młodych aktorów z Teatru S/M ze Skierniewic oraz posłuchać lekcji historii.

Zapraszamy serdecznie na trubuny do uczestnictwa w tym tak ważnym Wydarzeniu oraz do kibicowania dzielnym Pływakom!

 

 

WIELKAMOC W MIEŚCIE!

W niedzielę 25.03.2018r. zapraszamy na Rynek w Skierniewicach na niezwykłą plenerową Imprezę.

Widokowy Dzień Dziecka 2016

Bal Noworoczny 2016

W imieniu Prezydenta Miasta Skierniewice i Rady Miasta Skierniewice mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Bal Noworoczny, który odbędzie się 23 stycznia 2016 r., o godz. 20:00, w Hali OSiR nr 2 przy ul. Pomologicznej 8 w Skierniewicach.

Czytaj więcej...