Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Siłownia

Nasza siłownia to idealne miejsce dla osób w każdym wieku, które pragną wzmocnić swoje ciało, poprawić kondycję czy też pozbyć się zbędnych kilogramów. Została wyposażona w profesjonalny, bezpieczny i łatwy w obsłudze sprzęt, a podział na dwie strefy: cardio (tzw. siłownia dolna) i siły (tzw. siłownia górna) daje poczucie większego komfortu.


Siłownia dolna to miejsce, w którym znajdują się urządzenia cardio, m.in. bieżnia, eliptyki, rowery czy steper. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów  wprowadziliśmy nowoczesną metodę wspomagającą miejscowe odchudzanie – Airpressure Bodyforming, tzw. trening Slim Belly, który skutecznie i szybko pomoże ukształtować sylwetkę.


Slim Belly to rewolucyjny pas, w którym zastosowano technikę zmiennego ucisku, dzięki czemu można zredukować objętość brzucha, aż do 8 cm w jedynie 4 tygodnie, a skóra odzyska jędrność i elastyczność, natomiast rozstępy będą zdecydowanie mniej widoczne.


Siłownia górna jest pomieszczeniem klimatyzowanym. Została wyposażona w maszyny siłowe, ciężary oraz worek bokserski.


Na siłowni cały czas obecny jest instruktor, który czuwa nad bezpieczeństwem, a także wprowadzi nowe osoby i ukierunkuje je treningowo.

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek:  6:10 - 21:45 (kasa czynna do godz. 20:50)

sobota - niedziela: 6:10 - 21:45 (kasa czynna do godz. 20:50)


Serdecznie zapraszamy !!!